Fish4Cats Sardynka z Krewetkami 70 G

Nie ma punktów za ten produkt.


Nowy produkt

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Sardynka z Krewetkami to przepyszne sardynki i krewetki. Koty uwielbiają smak ryb, a ryby są bogate w kwasy Omega-3 oraz najwyższej jakości, łatwo przyswajalne białko. Dlatego też Fish4Cats to zdrowy i przepyszny posiłek. Twój kot będzie Ci za niego wdzięczny.

116 Przedmioty

4,79 zł

Dodaj do listy życzeń

Zapłać wygodnie za zakupy
Zapłać wygodnie za zakupy

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Sardynka z Krewetkami ma przede wszystkim bardzo wysoką zawartość ryby. Aż 65% sardynek i 5% krewetek. Lekarze weterynarii zalecają żywienie kotów karmami o wysokiej zawartości mięsa, a także rybami. To najzdrowszy sposób ich karmienia, ponieważ takie właśnie jedzenie najlepiej odzwierciedla naturalną dietę kotów. Dlatego właśnie Fish4Cats jest karmą najwyższej jakości na rynku. Białko ryb jest lekkostrawne i łatwo przyswajalnym. Posiada niski poziom nasyconych tłuszczów i cukrów. Lekkostrawne białko RYB ogranicza rozwój niepożądanych bakterii jelitowych.
Karma mokra dla kota bez zbóż

Karma mokra dla kota Fish4Cats Sardynka z Krewetkami nie zawiera zbóż, a także konserwantów i sztucznych barwników. Jest w 100% naturalna.
Karma mokra dla kota z kwasami Omega 3

Karma mokra dla kota z ryby Fish4Cats Sardynka z Krewetkami zawiera dużą dawkę kwasów Omega 3. Są one zbawienne dla organizmu kota. Wspaniale wpływają na serce.
Kwasy Omega 3 idealne na sierść i skórę

Jeśli twój kot ma matową sierść lub ją za nadto gubi, karma rybna nada się idealnie. Dzięki kwasom Omega 3 sierść jest błyszcząca i miękka. Skóra zdrowa, nie swędzi.
Kwasy Omega 3 idealne na stawy

Kwasy Omega 3 również pomagają utrzymać w zdrowiu stawy. Glukozamina i chondroityna zawarta w rybach pomaga przede wszystkim zachować stawy kota w zdrowiu. Ponieważ karmy Fish4Cats zawierają wysoką zawartość białka RYB, to naturalne wspomagają funkcje stawów. Wysoka zawartość kwasów Omega 3 także wspomaga ruchomość stawów oraz nasila wytwarzanie hormonów łagodzących procesy zapalne.
Kwasy Omega 3 idealne na rozwój mózgu

Kwasy Omega-3 oraz minerały zawarte w rybach mają istotny wpływ na prawidłowy rozwój mózgu i oczu.

SKŁAD:

Skład: Sardynka 65%, rosół rybny 26%, krewetki 5%, ryż 4%

Składniki odżywcze: białko 12%, tłuszcze 0,1%, włókna 1%, popiół 2%, wilgotność 84,5%

DAWKOWANIE:

Mały kot (poniżej 3 kg) – 70 g (1 puszka)

Średni kot (3 – 5 kg) – 140 g (2 puszki)

Duży kot (powyżej 5 kg) – 210 g (3 puszki)

Podawać w temperaturze pokojowej.

PodobneProdukty